Bielizna ciążowa w Poznaniu

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Stajesz przed nowymi wyzwaniami, które przygotowują Cię na najważniejszą życiową zmianę – bycie mamą. Podczas ciąży Twoje ciało się zmienia, dlatego musisz o nie troskliwie zadbać. Biust może powiększyć się nawet o 2-3 rozmiary, dlatego potrzebujesz biustonosza, który będzie dostosowany do Twoich nowych potrzeb. Nie wiesz gdzie szukać bielizny ciążowej w Poznaniu? Polecamy nasz salon stacjonarny, gdzie zawsze czeka na Ciebie profesjonalna obsługa. 

Bielizna ciążowa Poznań – czym charakteryzuje się jej dobór?

Dobrze dobrany biustonosz powinien podtrzymywać biust, poprzez odpowiednio ścisły obwód i właściwą konstrukcję. Zasada ta dotyczy również bielizny dla przyszłych mam, z jednym małym „ale”. Dobór właściwej bielizny jest wyjątkowo ważny, szczególnie gdy Twoja sylwetka się zmienia, także wówczas gdy oczekujesz dziecka. Bielizna ciążowa ma za zadanie wspierać Cię w tym szczególnym czasie. Ważne jest, aby obwód i miseczka były odpowiednio dopasowane. Dobierając biustonosz po trzecim miesiącu ciąży, należy uwzględnić zmieniający się wkrótce obwód. Przyszła mama powinna się zapinać na ostatnią tj. najciaśniejszą haftkę, aby wraz z powiększającym się brzuszkiem mogła przepinać się na tę luźniejszą. Natomiast w piątym miesiącu ciąży warto wybrać się po biustonosz do karmienia, ze względu na zmieniający się obwód i miskę. Firma Alles w ofercie dla mam posiada delikatne fiszbiny, które nie zrobią krzywdy, a klientki czują się w nich komfortowo.

Cechy bielizny ciążowej

Z racji na wyjątkowy stan, jakim jest ciąża, powinnaś szczególne wsłuchiwać się w swoje ciało. Biustonosz na ciążę, oprócz właściwego rozmiaru,  ma być przede wszystkim wygodny. Dlatego modele ciążowe są uszyte z miękkich i delikatnych materiałów, pozbawionych elementów, które mogłyby uwierać Cię czy drapać. Jednocześnie bielizna ciążowa to pełnoprawne biustonosze z fiszbiną, która zapewni odpowiednie wsparcie dla biustu. Biust wraz z rozwojem ciąży staje się coraz cięższy, dlatego powinnaś zadbać o jego dobre podtrzymanie. Bielizna ciążowa to także eleganckie komplety. Ciąża nie musi Cię pozbawiać prawa do podkreślania swojej kobiecości. 

Bielizna ciążowa Poznań – gdzie szukać?

Przejawem troski o zdrowie i komfort w czasie ciąży jest zakup dobrej bielizny ciążowej. Nasz salon bielizny z bra-fittingiem to miejsce, gdzie profesjonalistki zajmą się doborem Twojego biustonosza, także tego ciążowego. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie. Wybierz się na konsultację – przyjdź, przymierz i poczuj różnicę.  Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jej potrzeby i sugestie. Znalezienie bielizny ciążowej w Poznaniu wcale nie musi być takie trudne!